Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

A K T A   -    X

intermezo
Vážení čtenáři.

Děkuji Vám , že jste se začetli do příběhu, jehož stopy již dávno odvál čas. Stopy, které se snad nikdy neměli dostat do podvědomí veřejnosti. V lednovém vydání RUDÉHO PRÁVA z roku 1972 byla zveřejněna značně zmanipulovaná a o to více klamavá zpráva pro širokou veřejnost o tomto případu.
Případ, který vyšetřovala zvláštní skupina SNB pod taktovkou Státní Bezpečnosti, zaštítěné nikým jiným než Ústředním Výborem KSČ. V každém případě jsou mezi námi ještě lidé, kteří by mohli podat očité svědectví. Nebo mají strach mluvit. To druhé se mi zdá velice pravděpodobné. Mám se bát také.
Jedná se přeci o AKTA "X" .
Před třemi lety mi orgány armády České Republiky zaslaly dopis, ve kterém mi zakazují mluvit o mé vojenské službě, technice a všem co s ní souvisí. I po více jak 20-ti letech prý podléhám utajení, z důvodu mé služby u speciálních jednotek protivzdušné obrany státu. Stupeň utajení "VYHRAZENÉ".
Technika u které jsem sloužila je stále v činnosti a to u 25.protiletadlové brigády ve Strakonicích. Pokud by se zde v tomto státě respektovala má práva, mohla jsem u této jednotky již tři roky sloužit a rozvíjet své zkušenosti. Nebylo mi to umožněno, a následný příběh znáte z médií. Nebo snad, aby se současní vojáci nedozvěděli, co se s námi za minulého režimu vyvádělo. Byly jsme v neustálém psychickém a fyzickém tlaku. Otupělá mysl, která nemá uvažovat o daném rozkazu. Pouze ho vykonat. Mlácení na denním pořádku tomu dodávalo důraz. "Na castingu VyVolených" v roce 2005 jsem podala určité informace, ze kterých byla celá komise značně mimo. Vše mají natočeno ve svém archivu. Dokonce se říkalo, že se bude o mé vojenské anabázi točit film. Doposud se tak nestalo. Nepostaral se o to někdo ? Nestojí někdo stále za neúspěchy mé osoby ? Nenechte Brokešovou vydělat peníze. Pokud by se totiž tak stalo, ukázala by nám svou pravou tvář. Nebo je na to ještě brzo ?
Všichni, mí kamarádi, důstojníci a lidé kolem mne z let 1984-1986, kdy jsme hráli tuto nesmyslnou REALITY SHOW pod názvem Základní vojenská služba jsme byli a jsme tak trochu vyvoleni.

Než tedy budeme pokračovat v příběhu, pojďte se při tomto prvém zastavení podívat do míst, které doposud existují. Malá exkurze do hotovostního palebného postavení 251 protiletadlového pluku, kde jsem v roce 2005 natáčela svou soukromou reportáž. Za minulého režimu, by mě za to zavřeli, až bych byla černá. Místo, které popisuji v našem příběhu. A věřte mi, toto zastavení nebude první.

Pokud jste ještě neučinili, přehrajte si můj celý videoportrét. Připojení najdete na této stránce pod fotografií.

www.soukromeneresti.wbs.cz/index.php?menu=5

Přeji hezký večer, Vaše Jarka Brokešová
TOPlist